Webinář: Supervize pro PPPD

Variabilní symbol: 24082

Typ akce: Supervize


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

29.02.2024

Místo:

online Meet

Lektor: Mgr. Hana Lukešová Bartáková

Ve sdružení působím jako koordinátorka vzdělávacích akcí. Dále jsem krizový intervent na lince důvěry (pro děti a dospělé) a terapeut v oblasti sociálně právní ochrany dětí. Mám výcvik v terapii orientované na řešení. Nyní absolvuji výcvik v supervizi.

Program

Případová supervize pro pěstouny na přechodnou dobu. Nabízíme prostor pro sdílení svých starostí i radostí, dobrých i špatných zkušeností, příkladů dobré praxe a zároveň pro získání podpory pro další dny a týdny. Předpokládá se aktivní účast.

Podmínky pro účast na supervizi

Každý účastník musí být připojen na svém počítači, sluchátka, kamera a mikrofon. Dobré připojení k internetu, nerušený prostor.

Cena

Rodiny s dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka.

Informace pro účastníky

Nejpozději 3 dny před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení (prosíme o kontrolu složky "spam".)
K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.

Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Kontaktní osoba:

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
PřihláškaZpět