Webinář: Systém dávek v ČR – spojené s pěstounskou péčí

Variabilní symbol: 24011

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

20.02.2024

Místo:

online Meet

Lektor: Bc. Taťána Sojková

Bc. Taťána Sojková pracuje nepřetržitě od roku 1989 v oblasti sociálního zabezpečení. V současné době zabezpečuje působnost státní správy na úseku sociální péče, sociálních služeb a sociálně-právní ochrany dětí. Zabývá se odbornou poradenskou činností z oblasti dávek pojistného a nepojistného systému. Lektorské činnosti se věnuje více než 25 let, zaměřuje se v ní zejména na oblast důchodového pojištění a vedení evidenčních listů důchodového pojištění.

Kdy a kde

prostředí MEET, od 17 hod. do 19 hod. Odkaz bude zaslán přihlášeným do mailu.

Program

Systém dávek v České republice, které mohou využít pěstouni a děti. Kdy, jak a co je možné žádat. Co je potřeba k vyřízení a kde najdete aktuální informace.

Informace o programu

Nejpozději 3 dny před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka. Úhradu proveďte na základě zaslané faktury.

Další informace a objednávky jiných organizací:

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
Nelze se přihlásit.Zpět