Webinář - Jak jinak lze vzdělávat děti ve škole (aneb o Montessori přístupu)

Variabilní symbol: 23094

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

24.10.2023

Místo:

online prostředí Google Meets

Lektor: Mgr. Gabriela Vicendová

Lektorka je ředitelkou mateřské a základní školy Montessori v Plzni, již od roku 2010 má diplom Montessori pro vzdělávání dětí ve věku 3 - 9 let a od roku 2015 pro děti ve věku 6 - 14 let. Je autorkou metodiky výuky anglického jazyka v MŠ My Little English. Absolvovala zahraniční stáže v několika zemích zaměřených na Montessori přístup ve vzdělávání dětí.

Kdy a kde:

Online prostředí Google Meets, v čase 16:00 - 18:00.

Program:

Paní ředitelka Montessori základní a mateřské školy v Plzni přiblíží filosofii Montessori přístupu ve vzdělávání. Můžete získat tipy, jak s dětmi pracovat a na čem je tento přístup založen.

Informace pro účastníky

Nejpozději den před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena:

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka.

Další informace k akci:

Mgr. Lucie Baliharová
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Poradna náhradní rodinné péče
Houškova 25, 326 00 Plzeň
Email: baliharova@pestouni.cz
Tel.: 778 706 282
Dat. schránka: auuu8y3
PřihláškaZpět