Webinář - Vývoj osobnostní identity, včetně té sexuální

Variabilní symbol: 23085

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

16.05.2023

Místo:

online prostředí Google Meets

Lektor: Doc. PhDr. Jana Miňhová, Ph.D.

Lektorka je psycholožka a vysokoškolská pedagožka. Pracovala jako psycholožka na dětské psychiatrické ambulanci MÚNZ, později jako externí psycholožka manželské poradny, byla odbornou asistentkou na katedře psychologie a později její garantkou. Je autorkou či spoluautorkou řady odborných publikací. Její vědecko-výzkumná činnost je zaměřena na problematiku neurotizmu vysokoškolských studentů a žáků sportovních tříd ZŠ. Je soudní znalkyní v oboru klinická psychologie.

Kdy a kde:

Online prostředí Google Meets, v čase 16:00 - 18:00.

Program:

Lektorka nám přijde objasnit, jak se vyvíjí identita dítěte, zhruba v jakém věku dosahuje jaké úrovně a dále se bude věnovat tématu sexuální identity, které je teď hodně zmiňované.

Informace pro účastníky

Nejpozději den před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena:

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka.

Další informace k akci:

Mgr. Lucie Baliharová
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Poradna náhradní rodinné péče
Houškova 25, 326 00 Plzeň
Email: baliharova@pestouni.cz
Tel.: 778 706 282
Dat. schránka: auuu8y3
Přihláška - náhradníkZpět