Pěstounská péče každý den, po celý rok

Variabilní symbol: 23014

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 8


Termín:

17.06.2023

Místo:

Vzdělávací místnost, Anenská 10, Brno

Lektor: Mgr. Zdenka Zamazalová

Mám více jak dvacetiletou praxi v oblasti sociálně právní ochrany dětí, pracovala jsem na oddělení náhradní rodinné péče, v rámci soudních řízení jsem zastupovala děti jako kolizní opatrovník, doprovázela jsem pěstounské rodiny, moderovala případové konference, mám výcvik v mediaci, zajímá mne celostní přístup k člověku a velice ráda si povídám s lidmi.

Zaměření

Zaměřeno na příbuzenskou pěstounskou péči.

Bez hlídání dětí.

Začátek programu: v sobotu od 9:00 - 17:00 hod.

Program

Výchova dětí v náhradním rodinném prostředí přináší radosti i starosti. Na semináři si řekneme, jaké situace mohou nastat při výchově dětí v pěstounské péči (v poručenství) a jak se na ně připravit.

Kdy a kde

Upozorňujeme, že je nutné dodržet celou délku programu. Program je koncipován jako skupinový a je nezbytné jej absolvovat v celku. Pozdější příjezd nebo dřívější odjezd účastníků působí rušivě.

Cena (vzdělávání)

Pěstouni s uzavřenou dohodou SPR: zdarma.
Cena vzdělávání: 2 400 Kč

Tento poplatek je třeba uhradit co nejdříve od doručení faktury. Jak zaplatit poplatek: informace o platbě budou zaslány mailem. Číslo účtu: 2700255345/2010 (Fio banka)

Storno podmínky:

Z vícedenního semináře je možné se odhlásit 7 dní před konáním akce bez účtování storno poplatku. Při odhlášení méně než 7 dní před konáním akce nebude navrácen příspěvek na stravování.

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
PřihláškaZpět