Webinář: PPPD – kompetence, komunikace a vzájemná spolupráce

Variabilní symbol: 23010

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

19.04.2023

Místo:

online Meet

Lektor: Mgr. Zdenka Zamazalová

Mám více jak dvacetiletou praxi v oblasti sociálně právní ochrany dětí, pracovala jsem na oddělení náhradní rodinné péče, v rámci soudních řízení jsem zastupovala děti jako kolizní opatrovník, doprovázela jsem pěstounské rodiny, moderovala případové konference, mám výcvik v mediaci, zajímá mne celostní přístup k člověku a velice ráda si povídám s lidmi.

Kdy a kde

prostředí MEET, od 17 hod. do 19 hod. Odkaz bude zaslán přihlášeným do mailu.

Tento webinář je určen primárně pro pěstouny na přechodnou dobu.

Program

Zařazení pěstounské péče na přechodnou dobu v systému náhradní rodinné péče. Webinář přinese informace o tom, jaké kompetence mají pěstouni na přechodnou dobu, s kým spolupracují a komunikují, o zásadách dodržování mlčenlivosti. Jakou úlohu mají organizace, které pěstouny na přechodnou dobu doprovází.

Informace pro účastníky

Nejpozději 3 dny před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka. Úhradu proveďte na základě zaslané faktury.

Další informace a objednávky jiných organizací:

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
Nelze se přihlásit.Zpět