Naše zdroje a zdraví kolem nás

Variabilní symbol: 22107

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 6


Termín:

14.05.2022

Místo:

Anenská, Brno

Lektor: Ing. Alena Naďová

Učím lidi poznávat divoké byliny, jedlé květy, netradiční druhy zeleniny a používat je v kuchyni. Stejně tak učím, jak sbírat, zpracovávat a využívat léčivé byliny. V této oblasti pořádám výukové kurzy a zážitkové akce. Sepětí života člověka s přírodními cykly a také oživení, pochopení a přínos dávných rituálů pro člověka dnešní doby jsou témata mnou organizovaných seminářů, kurzů a zážitkových víkendů. Formou individuálních konzultací pomáhám i jednotlivcům pochopit jejich momentální situaci a nacházet možná řešení zrcadlením přírodních jevů v krajině.

Program

Jak načerpat sílu ze zdrojů kolem nás. Seznámíme se s bylinami léta. Povíme si o jejich charakteristice a přirozeném výskytu a možnostech použití. Seznámíme se s hlavními zásadami sběru a možnými způsoby zpracování a využití - v kuchyni, kosmetice, pro zdraví. Workshop - Tinktury z bylin - jak na ně. Praktická ukázka.

Kdy a kde

Upozorňujeme, že je nutné dodržet celou délku programu a pobytu. Program je koncipován jako skupinový a je nezbytné jej absolvovat v celku. Pozdější příjezd nebo dřívější odjezd účastníků působí rušivě.
Začátek programu: sobota od 9:00 - 15 hod
Místo: Anenská 10, Brno

Cena

Cena (vzdělávání)
Pěstouni a děti s uzavřenou dohodou SPR: zdarma.
Cena vzdělávání: 1500 Kč

Platba proběhne na základě vystavené faktury.

Storno podmínky

Pěstouni s dohodou:
Z vícedenního semináře je možné se odhlásit 7 dní před konáním akce bez účtování storno poplatku. Při odhlášení méně než 7 dní před konáním akce nebude navrácen příspěvek na stravování.

Další informace a objednávky jiných organizací:

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
PřihláškaZpět