Webinář: Zdravá sebedůvěra dětí – jak ji podpořit výchovou?

Variabilní symbol: 22094

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

15.06.2022

Místo:

online Meet

Lektor: Doc. PhDr. Irena Sobotková, CSc.

Působila třicet let na Univerzitě Palackého v Olomouci, od října r. 2020 pracuje ve Sdružení pěstounských rodin. V oblasti náhradní rodinné péče má bohaté praktické zkušenosti, vedla řadu výzkumů, přednáší a publikuje. V olomouckém sdružení pro pomoc náhradním rodinám garantovala vzdělávání pěstounů a psychologické poradenské služby. Vypracovala program na podporu rozvoje zdravé osobní identity dětí a dospívajících z pěstounských rodin. Je aktivní členkou Sekce pro náhradní rodinnou péči při Českomoravské psychologické společnosti.

Kdy a kde

prostředí MEET, od 17 hod. do 19 hod.

Program

Ve webináři si objasníme, proč je zdravá sebedůvěra pro vývoj dítěte v každém věku velmi důležitá. Zastavíme se u specifických problémů se sebedůvěrou dětí v pěstounské péči a u jejich příčin. Bude využito různých zkušeností pěstounů. Cílem vzdělávání je dospět k praktickým doporučením, jak konkrétně máme s dítětem jednat, abychom u něj zdravou sebedůvěru rozvíjeli.

Informace pro účastníky

Nejpozději 3 dny před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 500,- Kč za účastníka.

Další informace a objednávky jiných organizací:

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
Nelze se přihlásit.Zpět