Podpora vlastního pozitivního obrazu dítěte

Variabilní symbol: 22075

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 16


Termín:

19.11.2022 - 20.11.2022

Místo:

Vzdělávací místnost, Anenská 10, Brno

Lektor: Mgr. Petr Vaněk

Motto: "Když chceš postavit loď, nemusíš nahánět chlapce, aby připravili dřevo a nemusíš jim rozdělovat práci. Stačí, když v nich probudíš touhu po nekonečném moři"/ A.de Saint Exupery. Vystudoval psychologii, absolvoval další vzdělání v gestalt psychoterapii, zážitkové pedagogice a koučinku. Věnuje se oblasti osobnostního rozvoje. Při své práci psychoterapeuta a kouče se setkává jak s dospělými, tak s dětmi. Baví ho hledat cesty, jak podporovat přirozené učení dětí ve školách a při jejich rozvoji v rodinném prostředí. Pracoval v pedagogicko-psychologické poradně, nyní působí na více školách jako školní psycholog. Semináře pro pěstouny vede již řadu let.

Zaměření

Zaměřeno na příbuzenskou pěstounskou péči.

Bez hlídání dětí.

Program

V pocitu životní spokojenosti nám často brání naše vnitřní vzorce a programy, které vyvěrají z nedostatečného pocitu vlastní hodnoty. Tyto programy mohou být až sebedestruktivní. V každém z nás běží nějaké více či méně škodlivé programy. O to více u dětí, které prožily období raného dětství v nejistotě, bez empatie a pocitu přijetí.

Je tak velmi důležité pomáhat dítěti vytvářet si podpůrná poselství o sobě, která jsou založena na pocitu vlastní hodnoty. Poselství, která mu budou oporou na jeho životní cestě. Jak mohu pomáhat dítěti, aby si vytvářelo tyto pozitivní vnitřní programy a vzorce?
Inspirace a vaše zkušenosti na toto téma bych společně s Vámi rád sdílel.

Kdy a kde

Upozorňujeme, že je nutné dodržet celou délku programu a pobytu. Program je koncipován jako skupinový a je nezbytné jej absolvovat v celku. Pozdější příjezd nebo dřívější odjezd účastníků působí rušivě.

Začátek programu: sobotu od 9:00 - 17:00 hod.
neděle od 9:00 - 17:00 hod.
Místo: Anenská 10, Brno

Cena (vzdělávání)

Pěstouni s uzavřenou dohodou SPR: zdarma.
Cena vzdělávání: 4000 Kč

Tento poplatek je třeba uhradit co nejdříve od doručení faktury. Jak zaplatit poplatek: informace o platbě budou zaslány mailem. Číslo účtu: 2700255345/2010 (Fio banka)

Storno podmínky:

Z vícedenního semináře je možné se odhlásit 7 dní před konáním akce bez účtování storno poplatku. Při odhlášení méně než 7 dní před konáním akce nebude navrácen příspěvek na stravování.

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
PřihláškaZpět