Webinář: Duchovní rozměr pěstounství pohledem kněze

Variabilní symbol: 21141

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 1


Termín:

31.12.2021

Místo:

záznam webináře

Lektor: Tomáš Žižkovský

Pocházím z velké rodiny, nejvíce nás bylo i s pěstounskými dětmi dohromady 15. Že budu knězem, jsem moc v mládí nevěděl. Ale díky setkání s těmi správnými lidmi, a to i v zahraničí, a díky přijetí různých možností v životě, jsem viděl, jak si mě Pán Bůh vede k tomuto poslání, a přitom mi stále nechával úplnou svobodu. Kněžství naplňuje můj život, přináší mi hlubokou radost a otevírá bratrské společenství kněží i dveře k lidským srdcím… Baví mě cestování, turistika, dobrý film či seriál, knihy, hraní na cajon, trochu i horolezectví, videa na youtube k zamyšlení, radostná setkání s přáteli a jinak všechno to, co se snažíme dělat pro vás.

Program

Co má kněz do pěstounství co mluvit? Co se myslí „duchovním rozměrem“ pěstounství? Na tyto a další otázky odpoví v tomto webináři P. Tomáš Žižkovský, římskokatolický kněz a nejstarší z rodiny Žižkovských. Jeho rodiče vychovávali 7 vlastních děti a 8 přijali do pěstounské péče. Co je k tomu vedlo? I o tom se dozvíte z našeho webináře.

Financování

Webinář byl zpracován v roce 2021 v projektu Hledáme vás, mámo, táto! – osvěta a vzdělávání veřejnosti v oblasti NRP v Jihomoravském kraji, podpořeného z dotačního programu Rodina.
www.mpsv.cz/web/cz/dotacni-rizeni-pro-rok-2021

Informace k přihlášení

Pro přehrání budete potřebovat mail s doménou @gmail.com
Přístup k záznamu Vám bude zpřístupněn na 1 měsíc.
Přístup je zdarma.

Další informace:

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
PřihláškaZpět