Webinář: Jak naučit děti správně jíst aneb prevence a redukce obezity u dětí

Variabilní symbol: 21113

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

07.10.2021

Místo:

meet

Lektor: Ing. Tereza Bočková

Lektorka vystudovala obor nutriční terapeut na lékařské fakultě Masarykovy univerzity a obor jakost a zdravotní nezávadnost potravin na Mendelově univerzitě v Brně. Pracovala jako nutriční terapeutka pro osoby s poruchami příjmu potravy a jako nutriční terapeutka pro neslyšící a nedoslýchavé. Od roku 2014 poskytuje výživové poradenství ve své poradně v Brně a externě působí jako nutriční terapeutka v Domově sv. Markéty pro matky s dětmi v tísni. V současné době se zajímá především o propojení výživy a psychologie.

Kdy a kde

prostředí MEET, od 17 hod. do 19 hod.

Program

Pojďme se podívat na to, jak má vypadat správně složený jídelníček dítěte v předškolním a školním věku. Jak vybírat potraviny, aby v dětské stravě nic nechybělo, ale ani nepřebývalo. Jak nastavit dětem v jídle režim a hranice a jak postupovat, pokud má dítě nadváhu. Kromě těchto informací společně probereme také konkrétní typy na snídaně, svačiny, obědy i večeře pro děti i celou rodinu.

Informace pro účastníky

Nejpozději 3 dny před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 440,- Kč za účastníka.

Další informace a objednávky jiných organizací:

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
PřihláškaZpět