Příměstský tábor

Variabilní symbol: 21061

Typ akce: Tábor


Termín:

16.08.2021 - 20.08.2021

Místo:

Co je příměstský tábor:

Tábor bez přenocování. Ráno děti předáte a odpoledne si je vyzvednete. Příměstský tábor může být prvním krokem k osamostatnění vašich dětí a zároveň skvělou přípravou na tábory bez rodičů.

Kdy a kde:

Tábor se uskuteční 16. - 20.8.2021 v zázemí dětského lesního klubu V mechu a kapradí v Praze 9-Klánovicích. Ráno děti předáte na Masarykově nádraží a odpoledne si je tamtéž vyzvednete. Konkrétní časy setkávání a vyzvedávání na Masarykově nádraží budou upřesněny.

Věk a počet dětí:

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 11 let. Maximální počet přihlášených je 12. Tábor se uskuteční v případě, že se přihlásí minimálně 7 dětí.

Program a vedoucí:

Na táboře „objedeme“ svět, budeme tvořit, objevovat okolní přírodu, hrát různé hry. Na některá odpoledne máme připravený program s externími lektorkami zaměřený na výtvarné tvoření, divadlo a zpěv. O vaše děti se budou starat klíčové pracovnice SPR Praha Mgr. Barbora Čížková a Bc. Anna Halousková. Obě mají bohaté zkušenosti s vedením příměstských i pobytových táborů.

Stravování:

Každý den bude pro děti připraven teplý oběd. Zajištění dopolední a odpolední svačiny bude na Vás, pěstounech. K dispozici bude voda na doplnění lahviček a chladicí box na uskladnění svačin.

Cena:

Pěstouni s dohodou uzavřenou se SPR hradí pouze příspěvek na stravu dítěte ve výši 250,-Kč/dítě/týden.
Ostatní náklady budou hrazeny ze státního příspěvku na výkon pěstounské péče (v rámci pomoci se zajištěním celodenní péče).

Přihlašování do konce dubna 2021!

Další informace:

Mgr. Barbora Čížková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Černá 13/1705
110 00 Praha 1
cizkova@pestouni.cz
770 135 913
PřihláškaZpět