ZRUŠENO: Jak to klubko mezilidských vztahů rozmotat? aneb Vztahy

Variabilní symbol: 21049

Typ akce: Vícedenní seminář 24


Počet hodin vzdělávání: 24


Termín:

12.11.2021 - 14.11.2021

Místo:

Hotel Kras, Jedovnice

Lektor: Mgr. Jiří Šupa, Ph.D.

V roce 2012 ukončil postgraduální vzdělávání v psychologii (titul Ph.D.), stejně tak jako výcvik v rodinné terapii psychosomatických poruch u MUDr. Chvály a PhDr. Trapkové-Chválové, dále absolvoval psychodynamicky orientovaný výcvik SUR. Stále navštěvuje další kurzy a semináře, protože je přesvědčený, že člověk se učí až do konce svého života. Pracuje jako odborný vedoucí služeb v organizací Práh jižní Morava, spolupracoval a spolupracuje s řadou institucí a organizací jako Podané ruce,Armáda spásy a dalších Mimo poradenskou praxi od roku 2005 učí na Masarykově univerzitě předměty zaměřené na psychoterapii a sociální práci na různých fakultách. Publikuje odborné články, recenze, populární články, přednáší na konferencích a pro veřejnost. Oblasti náhradní rodinné péče se věnuje posledních pár let jako lektor vzdělávání pro pěstouny.

Program

„Jak to klubko mezilidských vztahů rozmotat?“ aneb Vztahy – rodinné, pěstounské a partnerské
Vztahy s lidmi jsou zdroje, které nám pomáhají zvládnout náročné životní situace, zároveň se kvůli vztahům s druhými lidmi trápíme, a někdy vlastně nevíme proč…kvalita vztahů k druhým lidem, ke světu, i k sobě ovlivňuje lidský pocit štěstí v dospělosti a v raném dětství je vztah s pečující osobou (žena a muž) nezbytnou součástí zdravého vývoje dítěte.
V rámci vzdělávání se dozvíme informace potřebné pro vytváření protektivních a rozvíjejících vztahů s druhými lidmi, získáme představu o tom, jakých vztahů jsme součástí a jak na nich pracovat, aby přispívaly k příznivému vývoji dítěte a cítili jsme se v nich dobře.

Zaměření

Zaměřeno na klasickou pěstounskou péči.

Kdy a kde


Upozorňujeme, že je nutné dodržet celou délku programu a pobytu. Program je koncipován jako skupinový a je nezbytné jej absolvovat v celku. Pozdější příjezd nebo dřívější odjezd účastníků působí rušivě.
Začátek programu: pátek, od 10:00 hod. (začíná program)
Konec programu: neděle, v odpoledních hodinách

Program pro děti

Je určen pro děti od 3 let věku, které jsou schopny účastnit se skupinového dětského programu. Individuální hlídání dětí není možno zajistit.
Program pro děti zajišťují lektoři, je přizpůsoben věku dítěte a jeho možnostem.
Prosíme, aby děti, které se budou účastnit dětského programu, měly k dispozici batůžek, láhev na pití, sportovní oblečení a obuv, dále vybavení do deště (nepromokavá obuv, pláštěnka).

Ubytování

- ubytování ve 2 - 8 lůžkových pokojích
- každý pokoj je vybaven svým sociálním zařízením

Stravování

Zajištěna je plná penze (počínaje pátečním obědem a konče obědem v neděli). Pro děti je zajištěno také pití a svačiny.

Cena (vzdělávání a pobyt)

Cena vzdělávání: 5280 Kč
Dospělá osoba: 2800 Kč.
Dítě nad 12 let: 2600 Kč.
Dítě nad 3 let: 2400 Kč.
Dítě do 3 let: zdarma.

Cenu ubytování, vzdělávání a stravy nehradí rodiny s uzavřenou dohodou SPR.
Partner pěstouna s uzavřenou dohodou SPR a jiná osoba blízká – hradí ubytování a stravu.

Cena dětského programu

2400 Kč / 1 dítě / 24 hodin
Nehradí rodiny s uzavřenou dohodou se SPR

Cena pro rodiny s uzavřenou dohodou SRP

Dospělý: 200 Kč
Dítě: 100 Kč

Tento poplatek je třeba uhradit co nejdříve od doručení faktury. Jak zaplatit poplatek: informace o platbě budou zaslány mailem. Číslo účtu: 2700255345/2010 (Fio banka)

Storno podmínky:


Pěstouni s dohodou:
Z vícedenního semináře je možné se odhlásit 7 dní před konáním akce bez účtování storno poplatku. Při odhlášení méně než 7 dní před konáním akce nebude navrácen příspěvek na stravování.

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Lukešová Bartáková
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Anenská 10, 602 00 Brno
+420 731 440 525
bartakova@pestouni.cz
Nelze se přihlásit.Zpět