Webinář: Práva a povinnosti pěstounů, rodičů a dětí v NRP

Variabilní symbol: 24099

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

15.05.2024

Místo:

online Meet

Lektor: Mgr. Andrea Goliášová, DiS.

Práci s rodinou se Mgr. Goliášová věnuje již od roku 2010. V letech 2014 až 2023 se zabývala sociální prací s ohroženými rodinami, včetně náhradní rodinné péče. Pracovala jako pověřený vedoucí oddělení SPOD a byla členkou Profesní komory sociálně-právní ochrany dětí. V současné době působí jako terapeut v Educante, z.s. Kyjov a v soukromé praxi v oblasti rodinného a vztahového poradenství. Jsem členkou Oblastního sdružení Asociace manželských a rodinných poradců JMK a Vysočina.

Kdy a kde

online prostředí GOOGLE MEET, v čase 16:00 hod. - 18:00 hod. Odkaz bude zaslán přihlášeným pěstounům do mailu.

Téma

Co můžete, co musíte a na co máte nárok jako pěstouni? Co je nejlepší zájem dítěte? Co přesně zahrnuje výchova, péče a kontakt? Jaká práva a povinnosti má biologická rodina dětí? A co děti, mají také povinnosti? Na tyto otázky dostanete jasné odpovědi vycházející z aktuálních legislativních norem. Cílem webináře je zpřehlednit a ucelit požadavky kladené na pěstouny tak, aby nenesli nadbytečnou odpovědnost za proces pěstounské péče, která jim nenáleží.

Informace pro účastníky

Nejpozději 3 dny před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení (prosíme o kontrolu složky "spam".)
K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.

Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka. Úhradu proveďte na základě zaslané faktury.

Podklady k platbě pro samoplátce:

Podklady k platbě pro samoplátce:

Číslo účtu: 2700255345/2010
Variabilní symbol: 24099
Cena: 600,- Kč
Do zprávy pro příjemce uveďte: Vaše příjmení, webinář 15.5.2024,Kroměříž

Kontakt

V případě potřeby se obraťte na organizátora vzdělávání:

Mgr. Romana Zapletalová
727 903 528
zapletalova@pestouni.cz
PřihláškaZpět